Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Blachę na rąbek znajdziesz na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Czy warto ich używać? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich zastosowania.

Blacha na rąbek stojący – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek doskonale łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe grono entuzjastów. Świetnie wyglądającą oraz trwałą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których potrzebna jest reperacja paneli dachowych, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek stojący są dostarczane na plac budowy w formie niedużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym czy minimalistycznym), a przy tym jest trwałe i odporne na rdzę.

Nowoczesne pokrycia dachowe – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem wykorzystanej technologii i wytrzymałości. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy wykończonej dodatkową warstwą dającą ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie UV bądź opady. Blacha na rąbek stojący jest sprzedawana w licznych wariantach, co pozwala na dobranie jej do wymogów różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blach na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach firmowych.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08