derka, końska derka

Treningowe, siatkowe, polarowe derki dla koni

Derki to nakrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dziś zamówić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Odpowiednia derka dla konia to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie na miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]