Trapez na dach – popularne pokrycie hal magazynowych i wiat

Po więcej szczegółów o blacha trapez kliknij tu.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blachodachówka trapezowa coraz bardziej popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna i odporna blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony też z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również bezbłędnie prezentować się jako uwieńczenie składnic, garaży albo budynków gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową warto kupować bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż towar jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, np. rynny dachowe.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08