Słój z kranikiem – coraz modniejszy sposób podawania napojów

Znajdź słój z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem jest świetną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania oranżad, soków, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]