Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Z najnowszą ofertą sklepu dla koni zapoznasz się na https://horse-trade.pl.

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria jeździeckie – sklep dla koni online

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kaski i toczki, kurtki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też derki, siodła, owijki, ochraniacze, wędzidła, wodze, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – najwyższej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Internetowy sklep dla koni – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie także produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w popularnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są też witaminy i minerały na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]