Skanery 3D do profesjonalnych zastosowań kupisz w sklepie CadXpert

Jeśli szukasz skanerów 3D, skieruj się tutaj.

W asortymencie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można urządzenia od poniższych producentów:
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników dentystycznych,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan.

Shining 3D – skanery od autora wielu patentów

Firma Shining 3D od ponad dekady (od 2004 roku) dostarcza najwyższej klasy urządzenia do druku 3D (skanery 3D, ale też drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D cechuje się innowacyjnością, jest też autorem licznych patentów – do końca 2015 r. złożyli ich łącznie paręset (m.in. na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tej firmy mają rozległe zastosowanie w lotnictwie, medycynie, przemyśle i innych licznych branżach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do obniżenia kosztów produkcji, a przy tym podniesienia jakości oraz podwyższenia wydajności.

Skanery 3D Degree of Freedom – poznaj 3 kolekcje urządzeń

Wyróżnia się Degree of Freedom skanerów 3D firmy DOF:
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najdokładniej działająca. Za sprawą zastosowania technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie dokładny. Szybkie działanie, łatwa i komfortowa obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe atuty skanerów 3D z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia produktów, które charakteryzują się precyzją i szybkością. Dzięki aż 6 metod skanowania do wyboru można jeszcze staranniej dostroić potencjału urządzenia do potrzeb użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej kolekcji gwarantują dużą precyzję skanów, a zarazem są bezproblemowe w obsłudze i efektywne. Umożliwiają skan nawet powierzchni o utrudnionym dostępie (przykładowo wycisku dentystycznego), w związku z tym są stosowane w ortodoncji i protetyce.
– Swing – skanery z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (przypominają literę L), wysoką efektywnością i szybkością pomiarów oraz łatwą obsługą. W asortymencie sklepu CadXpert znajdują się także skanery 3D HD – użyte w nich kamery o wysokiej rozdzielczości gwarantują efekt w jakości HD.

Skanery 3D marki RS SCAN dla producentów obuwia i ortopedów

Ostatnia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – asortyment firmy RS Scan. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Rewelacyjną prędkością pracy – skanowanie zajmuje maksymalnie 15 sekund. Użycie aż 9 kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze gwarantuje znakomite odwzorowanie przedmiotów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest skierowany w szczególności do producentów obuwia, ortopedów i rehabilitantów. Jego dokładność w działaniu jest wykorzystywana do odwzorowywania stóp, wkładek czy butów.

Skanery 3D nie tylko dla największe marek

Druk 3D i skan 3D wciąż ewoluują, a każde kolejne zmiany skutkują zastosowaniem coraz to bardziej innowacyjnych technik oraz tworzyw. To w efekcie sprawia, iż skanery 3D i ich cena stopniowo spadają. Niegdyś były to urządzenia, które kupowały wyłącznie największe korporacje, współcześnie wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który może sobie pozwolić nawet nieduże przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D dostępne są już od 7000 złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niewielkich gabarytów urządzenie o wadze nieco ponad 2 kilogramów łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, precyzyjnie i odwzorowuje każdy detal.

Chcesz kupić skaner 3D? Zapytaj o poradę ekspertów CadXpert

Czy lepiej nabyć wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami przez internet przemawia nieograniczony czas, żeby dogłębnie przemyśleć dobór urządzenia dostosowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa, jak również opcja wykonania ich o dowolnej porze dnia i nocy. Zalety zakupów stacjonarnych? Skorzystanie z porady specjalistów i możliwość zobaczenia urządzeń na żywo. Ale można połączyć jedno z drugim – można wybrać przez internet wstępnie jakiś model, a następnie umówić się (mailowo, przez formularz kontaktowy lub , telefonicznie) na spotkanie w showroomie CadXpert, który znajduje się w Krakowie. Skaner 3D lub inny sprzęt do druku przestrzennego to duża inwestycja, zatem najlepiej podjąć decyzję o jego zakupie w oparciu o merytoryczne wsparcie doradców CadXpert. Po sprzedaży CadXpert zapewnia kompleksową obsługę posprzedażową, warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem oraz, a także wsparcie techniczne.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]