Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Producent drzwi drewnianych - kompletną ofertę sprawdzisz na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnią praktyką w produkcji różnego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Okres funkcjonowania na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści gwarantują konsumentom najwyższą jakość wytwarzanych produktów i usług. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale również ich solidność, osiągnięte za sprawą zastosowania w toku ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy projektowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie kilku wartości: zadowolenia użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnego komfortu ich eksploatacji oraz najwyższej jakości.

Czym cechują się wyroby małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się wysoką dbałością o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez tę firmę to znakomity wybór dla klientówposzukujących niestandardowych, ale solidnych oraz całkowicie funkcjonalnych produktów. Zapewniają one domownikom maksymalną wygodę – wydajnie tłumią zewnętrzne hałasy oraz tworzą znakomitą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich nieszablonowa, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, tym samym utrzymują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – darmowe doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się też w sferze obsługi klienta. Wszyscy korzystający z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatną konsultację przy wyborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar w domu, dzięki któremu założenie drzwi odbędzie się sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia wytworzenia drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany projektu, perfekcyjnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Odnosić się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale również ich formatu.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]