Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Jeśli chcesz nabyć balon na wino, koniecznie sprawdź superbutelki.pl.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu lub zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to również doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]