Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Kup etykiety weselne.

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na ślub, osiemnastkę lub imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stolikach, ale także coraz częściej Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w wartościową pamiątką, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, umieszczając na nich informację o słowa podziękowania, miejscu i dniu wesela bądź imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w różnych wzorach i barwach, w związku z tym bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze kawalerskim.

Etykiety na bimber – ozdabiaj swoje przetwory

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz własne soki, wina czy nalewki, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy przeróżnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę typowej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać używając różnobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]