Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Jeśli chcesz zamówić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo, skieruj się tu.

Technologia parzenia kawa w kapsułkach jest znana od końca lat 70-tych i za czasem pozyskiwała sobie tysiące zwolenników. Ten wygodny proces umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości w bardzo nieskomplikowany sposób – wystarczy dolać wodę do pojemnika w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce we wskazanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można delektować się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Nikaragui i Brazylii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów takiego przygotowywania kawy. Ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez wiele lat narzucało klientom konieczność zaopatrywania się w nie od jednego wytwórcy. Problem ten tyczył się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – również w Polsce – sporo ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta stworzyła linię kaw single origin, nazywanych także kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż pochodzi z jednego gatunku, zbioru oraz uprawy. Smak jej naparu jest unikatowy, gdyż stworzyło go wiele przeróżnych składników, na przykład warunki atmosferycznepanujące w roku zbiorów. Łączenie takich kaw z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi tłumi ich unikatowy nuty smak. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Brazylii oraz Nikaragui (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są aromaty czekoladowe, kakaowe i kwiatowe.

Ile kosztuje napar z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w domu, jak i w pensjonatach lub urzędach. Cena kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – zwykle mieści się w przedziale 1,10-1,50 zł. Znaczy to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w kawiarniach na mieście lub w bufetach w biurze. Nowoczesny design i przystępne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Przy użyciu ich podamy koleżankom wysokiej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, a przy tym sami będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy do ciasta, nie zamartwiania się o ogromne koszty. Jeżeli chcemy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy będą pasować do naszego sprzętu.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]