Jaki typ kaw znajdziemy w zamiennikach kapsułek A Modo Mio?

Dowiedz się, gdzie nabyć kapsułki A Modo Mio, wejdź na cafessima.pl.

Marek przetwarzających kawę są tysiące, jednak Lavazza nieprzerwanie znajduje się w czołówce tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż historia firmy Lavazza miała swój początek pod koniec XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił niewielki obiekt handlowy, gdzie przetwarzano ziarna kawowca oraz tworzono ich autorskie mieszanki. Szybko zdobyły one serca obywateli miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich kaw, ustanawiając normy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najczęściej kupowanych dzisiaj ekspresów na kawę w kapsułkach są te z linii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie apetycznej, aromatycznej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże korzystać tylko z kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. W tej chwili w sprzedaży nabyć można wiele odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one nieco tańsze, ale nadal wyróżniają się głębokim smakiem.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do szeregu popularnych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Avarizia Delicato lub Napoli Ristretto), smakowitą kompozycją samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), ale także napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) i czekolady (Mokaccino).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]