Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Sprawdź, gdzie kupić drzwi wewnętrzne drewniane.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal doskonałe rozwiązanie, używane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach utrzymanych w tradycyjnym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy główne parametry oraz opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać lata

Drewno to ekologiczny materiał, który zastosowany jako fragment aranżacji wnętrza powoduje, że jest ono bardziej nastrojowe i ciepłe, a właściwie pielęgnowany może zachować się w niezmienionej kondycji wręcz kilkadziesiąt lat. Obecne techniki umożliwiają bardzo dobre łączenie właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co owocuje produkcją drzwi cechujących się estetycznym wyglądem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niskim stopniem rozszerzalności (a więc nie zniekształcają się) i właściwą izolacją termiczną. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, że tego typu drzwi sprawdzają się w pomieszczeniach rozmaitego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu industrial, jak i mieszkaniach zaprojektowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone lakierami na bazie wody, wersje z progiem lub bez oraz krocie innych wariantów, które zachwycają estetyką i świetnie wyglądają przez wiele lat.

Drzwi wewnętrzne drewniane produkowane są również na wymiar

Potrzebujesz założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub nieszablonowych wymiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada powierzyć to zadanie kompetentnym producentom, którzy oferują nieodpłatny pomiar, fachowe konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie daje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do indywidualnych zamierzeń zamawiającego i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami ornamentowymi, bezpiecznymi czy witrażowymi, co z pewnością podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają także zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]