Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Chcesz zamówić 3D drukarkę? Sprawdź cadxpert.pl/drukarki-3d/

W ofercie CadXpert odnajdziesz wyłącznie urządzenia od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania oraz maszyny. Ocenia się, że stosując drukarki 3D i pozostałe produkty Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny nawet o 90 procent. Kluczowe założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości urządzeń i usług, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Drugim wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą i funkcjonalną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można otrzymać tożsame prototypy, co jest niezmiernie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko wykorzystywane w różnych gałęziach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest solidny oraz dokładny, a w toku procesu wydruku nie pojawiają się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]