Części do Renault – gdzie je kupić?

Sprawdź, gdzie zamówić oryginalne części Renault, wejdź na france-car.com.pl

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]