Urządzasz biuro lub mieszkanie? Sprawdź ofertę producenta mebli z Poznania

Zamów wyjątkowe meble Poznań na https://tinyurl.com/yeepomtc.

Urządzając wnętrza, czy to w nowym domu czy po remoncie mieszkania, staramy się zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Równocześnie pragniemy, by pomieszczenia pokazywały naszą osobowość, a to nie zawsze jest możliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble wykonywane masowo przez znanych producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele szerszy niż się wydaje. Polacy również mogą się pochwalić stylowymi, designerskimi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Marka Noti – designerskie meble tworzone z pasją

Noti to wytwórca mebli, aktywny na polskim rynku już od 16 lat i od początku skupia się na tym, żeby oferowane przez niego meble były wygodne, proste, a zarazem stylowe i, co istotne, żeby charakteryzowała je solidność. Marka kooperuje z uznanymi krajowymi projektantami, tworzącymi swoje projekty z entuzjazmem, starając się, by zawsze odpowiadały one na pragnienia użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli Noti jest to, iż rewelacyjnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Designerskie meble Noti wytwarzane są ręcznie z wysokiej jakości surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o ekologię, m.in. poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – gdzie można je zamówić?

Noti oferuje produkty, stanowiące ciekawą interpretację postrzegania klasycznych mebli, jak np. sofy z kolekcji Bouli lub siedziska z linii Trefle czy Rollo. Na stronie producenta dostępny jest konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i dobrać te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskim meblom tego producenta można przyjrzeć się na żywo w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Poza tym meble Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Lublinie, w Bydgoszczy oraz w Krakowie.

Pochodzenie fotografii: https://noti.pl

Dane teleadresowe:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]