Designerskie meble z litego drewna – wyraź swoją indywidualność

Dowiedz się, gdzie kupić meble personalizowane.

Mieszkania i styl, w jakim je aranżujemy, potrafi wiele zakomunikować o naszym wyczuciu estetyki, osobowości oraz o tym, jak pojmujemy komfort. Wielu osób już nie satysfakcjonuje propozycja wszechobecnych sieci sklepów meblarskich, w których można nabyć meble, produkowane w setkach tysięcy egzemplarzy, jednakowe dla nabywców z Polski, jak i ze świata. W związku z tym poszukujemy mebli, które nie tylko będą okazywać nasz charakter, ale też okażą się funkcjonalne. To oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Marka Swallow’s Tail Furniture – krajowy producent mebli personalizowanych

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od prawie 10 lat i jej trzonem dwoje projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Jednakże oryginalne meble proponowane przez studio STF to efekt detalicznej pracy całej ekipy, składającej się z wykwalifikowanych konstruktorów, rzemieślników i technologów. Studio Swallow’s Tail z ogromną dbałością podejmuje się procedury kreowania kolejnych kolekcji produktów, poświęcając każdemu ze stadiów – od roboczego pomysłu, przez model konstrukcji, aż po wybór drewna wysokiej jakości – sto procent pasji. To unikalne dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego produktu sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się praktycznie doskonałym wykończeniem. Nie dziwi więc, że projekty studia STF otrzymały mnóstwo nagród z dziedziny designu i można spotkać je na targach wnętrzarskich w kraju i za jej granicami (np. w Kolonii, w Łodzi oraz w Paryżu).

Nowoczesne meble studia STF – nie tylko stoły do kuchni i komody

Wszystkie meble Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można kupić wchodząc na stronę internetową marki. Nie licząc funkcjonalnych stolików kawowych, biurek i stołów do kuchni, ten producent mebli z drewna oferuje też komody, ławki oraz krzesła, jak również designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak świeczniki oraz ramy do luster). Co istotne, płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Meble z litego drewna studia STF można zamówić również w salonach meblowych na terenie całego kraju (przykładowo w Poznaniu, w Łodzi czy w Bydgoszczy) oraz w Europie (między innymi w Irlandii czy w Szwajcarii).

Dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]