Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Jeśli potrzebujesz maseczki z atestem, odwiedź ten adres.

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, całkowicie zmieniła nasze życie oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania różnych środków, których zadaniem jest chronić nas przed potencjalnym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do kina lub apteki, gdzie na ogół obracamy się w większym tłumie ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach oraz nosie maseczkę ochronną. Co jednak zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w postaci przyłbicy ochronnej

Osoby, które uważają materiałowe maski ochronne za nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed zakażeniem wirusem równie dobrze jak maseczka chirurgiczna, czyli zasłania usta oraz nos, ale zarazem umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi atutami są solidność, komfort i zaledwie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana wiele razy. Jej transparentną przysłonę po założeniu można zdezynfekować, a samą całość można też czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 60 rok życia oraz regularnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy obligatoryjnie muszą nakładać maski ochronne podczas wykonywania pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Nie zakłóca ona działania FaceID, co z całą pewnością uznają za plus ludzie młodzi.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]