Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Tu znajdziesz więcej szczegółów o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko wykorzystywana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, ostroga piętowa, zapalenie ścięgien czy tzw. łokieć tenisisty. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, co pozwala na przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów jednocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]