Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Szukasz profesjonalnego wsparcia w tej dziedzinie? Skontaktuj się z polskim psychologiem w UK.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Obecnie przez Brexit fala emigracyjna wyhamowała, jednak nadal nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Często jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza wiele kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju problemami się upora?

Przebywanie na Wyspach oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również praca w obcym kraju, mogą generować wiele komplikacji, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się też trudności ze znalezieniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Odruchy tego typu bardzo trudno jest poskromić bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie , które opowiedziano w czasie rozmowy zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać problemów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, jak również pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co mówi jej psycholog.

Dane teleadresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339