Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Skieruj się na www.fotografsv.pl aby sprawdzić, kto przygotowuje wirtualny spacer VR.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – popraw konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Które branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google oraz na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy również pokazać w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności lub siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]