Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji dotyczących sklepu WooCommerce, kliknij tu.

Planujesz założyć sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPress, jak również jeśli nie masz żadnej strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Dlaczego zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak szeroką popularność zyskały witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, iż szybko opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada mnóstwo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie wyższych pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie klientów. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek podnosi się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zamówienie przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia również analizę danych sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) i podpięcie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – jedynie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o jego ochronę przed atakami hakerskimi, poprawną semantykę kodu sklepu i instalację tylko sprawdzonych, potrzebnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce eksperci stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo zamieszczać opinie i rozmaite porady odnośnie oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]