Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Pragniesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu stron Kraków? Skieruj się na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Wszechobecność internetu oraz łatwość korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każda firma pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, które działają tylko w określonym województwie czy też nawet w jednym mieście, przykładowo w Lublinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę docelowym klientom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług korzystają głównie z fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “sklep odzieżowy kraków”, “piekarnia kraków” lub “wizażystka kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, przebywającym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że strategia SEO zorientowana jest na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. poprzez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i w ten sposób zdobyć nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie treści, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]