Profesjonalna opieka nad grobami

W tym miejscu dowiesz się, kto ma w swojej ofercie sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd pomników naszych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zająć – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Szczególne trudności zaczynają się natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, takie jak montaż ławek oraz pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które trzeba opłacić pracownikom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – gdy zlecamy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcemy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem około 400 złotych rocznie. Należy też dodać, że koszty zależne są także od wielkości nagrobków, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]