Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu Kraków Balice? Skieruj się tu, aby zdobyć więcej informacji.

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]