Organizacja przyjęć okolicznościowych – postaw na kompleksowe usługi

Korzystna oferta przyjęć okolicznościowych w Krakowie.

Gdy ktoś mówi o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to też komunie święte, chrzty oraz zabawy z okazji ukończenia pełnoletności. Kiedy lista gości jest bardzo długa, na ogół nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz upichcić posiłków dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei zabawy, w których znaczną grupę uczestników będą stanowić kilkulatki, m.in. chrzty bądź komunie, rekomenduje się urządzać w lokalu, który poza wynajęciem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znużą się za szybko sytuacją i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy serwowane uczestnikom także wypada dobrać do okazji. Planując takie wydarzenie warto więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Przyjęcia okolicznościowe w pobliżu Krakowa

Znalezienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest stosunkowo proste, aczkolwiek niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskim duchu odbywają się w nim chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez trudu można ugościć łącznie do stu trzydziestu osób. Z kolei jeżeli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się przeszło trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i przystrojenia stolików, poprzez przyrządzenia dań, aż po wykwalifikowaną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]