Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Jeżeli ciekawi Cię dobra oferta opieki technicznej WordPress, skieruj się na wpmagus.pl.

WordPress, który został opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się nadzwyczaj często stosowanym CMS-em. Ze względu na to, że jest szybki oraz bez problemów można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, stosuje się go w tej chwili do projektowania złożonych stron i sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną kłopotliwych sytuacji, zatem istotną i pomocną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Czemu warto zlecić utrzymanie WordPressa rzeczoznawcy?

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest bezspornie aktualizowanie jej do obowiązującej edycji systemu zarządzania treścią. Nierzadko jednak firmy po utworzeniu strony zapominają o regularnej instalacji nowych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają witrynę na zainfekowanie przez wirusymalware czy cyberataki. Dodatkowo, pomimo iż WordPress jest nadzwyczaj prostym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować akcydentalnymi komplikacjami z prawidłowym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny istotne jest, by działanie to przeprowadzała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, powinno się zlecić aktualizowanie WordPressa zewnętrznemu ekspertowi.

Opieka nad stroną internetową – oferta dla firm oraz freelancerów

Usługa utrzymania WordPressa to oferta adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, tak dużych jak i niewielkich podmiotów, którzy troszczą się o poprawne i nieustanne działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest także blogerom oraz freelancerom utrzymującym własne strony internetowe. W bazowym pakiecie oferty zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i eliminacja skutków działania malware. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są też przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]