Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Szukasz pełnej oferty sal weselnych w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych oraz ich goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce zorganizować przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybór najlepszej sali weselnej, w której goście spędzą ten uroczysty wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – zwróć uwagę na jego dystans od kościoła oraz pojemność

Wybierając miejsce na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi znać liczbę uczestników wesela, by uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli salę taneczną. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeśli na ślub zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym mieście, powinno się poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, a więc przygotowanie menu, zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie stołów . Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z niesamowitą oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie weselne w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się olśniewającą oprawą. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć ponad setkę osób. Przyjęcie można zorganizować również w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez mała około 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż 30 minut.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]