Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Kliknij tutaj jeśli interesuje Cię parking lotnisko Balice Kraków.

Szybkość, możliwość przybycia także w najbardziej oddalone zakątki świata oraz wygoda – to główne zalety podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu transport zdobył niebywałe uznanie. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne problemy związane z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwiąże znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, w związku z tym nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca do zaparkowania. Cały teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest niezwykle przydatne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na pomoc jego pracowników

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się również licznych udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Ponadto klienci mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora bądź ubytek powietrza w oponach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]