Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Wszystko o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Jedziesz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie czy pociągu.

Dlaczego opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje również darmowy przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online bądź przez telefon – w mgnieniu oka i bez trudności, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]