Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Catering - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Gdy aranżujesz wystawny event rodzinny lub firmowy, na który chcesz zaprosić sporą ilość gości, na ogół nie będziesz w stanie samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i szybkie przekąski w najbliższym sklepie – duże imprezy najczęściej potrzebują dopracowanej oprawy również w sferze poczęstunku. Zatem nie godzi się rozstawić na stołach uczestników zwykłych herbatników i oranżady. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Jakie warianty cateringu oferują doświadczone firmy?

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringowe przeważnie oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji komunii, ślubów albo chrztów, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dopasowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co najczęściej różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i listą dań dostępnych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej należy pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie zaprezentować własne oczekiwania, lecz jednocześnie być również otwartym na jego rady. Przecież dla caterera obsługa imprez rozmaitego typu to jego praca, a długoletnie doświadczenie w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust większości gości.

Zamówienie cateringu to oszczędność czasu

Organizacja posiłków już dla małej ilości gości może być ogromnym problemem, przede wszystkim wtedy, gdy musimy zrobić to samemu. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie pozostałych istotnych aspektów wydarzenia. Jest to też możliwość uraczenia uczestników pysznymi daniami przygotowanymi przez profesjonalnych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaznaczyć, że istotnym przymiotem posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich kompozycja. Prócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają też swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]