Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Zamów catering dla firm.

Warsztaty, rozmowy biznesowe lub konferencja – każda pokaźniejsza firma zapewne pewnego dnia stanie przed koniecznością organizacji wydarzenia tego typu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego uczestników. Jeśli planowane spotkanie przyciągnie spore tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Przekąski bez niebezpieczeństwa zabrudzenia dłoni – o cateringu biurowym

Sympozja oraz szkolenia biznesowe to eventy trwające z reguły po 6-9 godzin, często nawet przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci dostają ścisły grafik prelekcji, między którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie kwadransowe przerwy, podczas których niemożliwe jest spożycie kompletnego obiadu w pobliskiej kafeterii. Z tej przyczyny tak ważne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet wziąć ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka ubrudzenia ubrania czy rąk. Usługa cateringu biurowego obejmuje również dostarczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotna część warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są niezmiernie potrzebne, dają wszak uczestnikom czas na rozluźnienie się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to też sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze tematów poruszanych na szkoleniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji czy płatnych kursów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, spożywając przyniesione z domu lub zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Wynajęcie usługi cateringu biurowego podkreśli więc wagę wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie uczestników.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]