Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Zainteresowany automatyczną windykacją należności? Zajrzyj tutaj.

Właściciele firm nieprzerwanie szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas przeznaczany na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – zasada działania

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla biur podróży, podmiotów usługowych oraz domów wypoczynkowych

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, toteż doskonale sprawdzi się w szkołach niepublicznych albo językowych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]