Jaki kask na motocykl

Kup kaskom na motor.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wycieczki – kask to nakazany przepisami element garderoby każdego motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motocykl, czyli jaki? / Porządny kask na motor / Jaki polecamy kask na motocykl? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się w ciągu doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku dostępne są rozmaite typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są najbardziej komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to świetna marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niezwykle lekkie, a równocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Dane teleadresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]