Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Szukasz korzystnej oferty górskich wypraw? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na www.exploruj.pl.

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem doceniającym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Zapraszamy na wyprawy, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają czynne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie pragnień oraz sprawdzenie się w trudnych okolicznościach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Dolomity i Andy.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]