projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekty

Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowoczesna technologia powoduje, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają wyjątkowo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być używane jako budynki całoroczne? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ludzie coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów, gdyż mają one wiele walorów. Przede wszystkim są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Specjaliści twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne zyskują coraz szersze grono fanów. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim rozwiązaniom zapewniają komfort taki sam jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z surowca naturalnego, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki użyciu bali osoby chorujące na uczulenia czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy stosować kosztownej termomodernizacji. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, co gwarantuje duży metraż domu. Domy drewniane można budować także w miesiącach zimowych, bo całość prac wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]