Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

Tutaj zdobędziesz więcej szczegółów o ofercie producenta blach dachowych.

Pokrycia dachowe z blachy ponownie wypierają z rynku zakładane przez dziesięciolecia popularne dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne zalety tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla inwestorów.

Blachodachówki – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z paru przyczyn. Przede wszystkim ważą znacznie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę więźby dachowej, ale też ułatwia przewóz oraz wyładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i mniej czasochłonny niż montaż dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne ustawienie zajmuje przeważnie znacznie więcej czasu. Inną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, także dość wymyślnej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę da się bez przeszkód dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się świetnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych obiektów, zwłaszcza, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się także większą szczelnością. Prócz tego łatwo je czyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku bardziej opornych zabrudzeń przyda się środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent pokryć dachowych

By zamówić nowoczesne pokrycia dachowe dobrej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na naszym rynku od trzech dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty wybór blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach firmy, rozproszonych na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, świętokrzyskiego, małopolskiego oraz lubelskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie zarysowań, a także korozję. Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc swoich produktów dostarcza również akcesoria dachowe (m.in. folie dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych najlepszych producentów.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08