Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Na https://joannaklusak.com/oferta/ dowiesz się jak skorzystać z pomocy projektanta wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]