Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Jesteś zainteresowany ofertą biura architektonicznego Kraków? Skieruj się tu.

Biuro architektoniczne oferuje szeroki wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które pragną osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domu, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a później czynnie sprawować kontrolę nad rozwojem prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu bądź wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Interesują Cię nieszablonowe, pomysłowe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od pozostałych budowli w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków publicznych. Wykonane realizacje to m.in. apartamenty na wynajem, kawiarnie, obiekty rekreacyjne i żłobki. Kompozycja przestrzeni i istota projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może także zaplanować przestronne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]