Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą kursu Blender 3D? Nie wahaj się! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz wykonywania swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają artystom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie generuje w tej chwili wielkich wydatków – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który równocześnie jest całkowicie darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D we własnym zakresie jest frustrująca

Obsługę każdej aplikacji można opanować na własną rękę, aczkolwiek proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często bywa nadzwyczaj irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero odkrywają program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które należy poprawić i sugerując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, żeby odbywał się on w niewielkich zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów animacji jak i artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i poważaną głównie w świecie filmu, gier wideo i projektowania. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje zatem wiele nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane prace, które potem można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu miłośnicy 3D oraz artyści chcący znaleźć nowe drogi ekspresji lub poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]