Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak dobrej oferty warsztatów kulinarnych dla dzieci!

Dzieci kochają uczestniczyć w kuchni – wybierać i przynosić składniki bądź ozdabiać ciastka. Chcesz rozwinąć zapał kulinarny Twojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego uczą takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy niezależności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział maluchy w wieku od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci rozwijają swoją kreatywność i uczą się samodzielności i co najistotniejsze – zyskują pożyteczne umiejętności. A zarazem wspaniale się bawią. Ćwiczenie smacznych przepisów, łączenie ulubionych smaków oraz dobieranie oraz mieszanie ingredientów – to wszystko powoduje, iż dzieci chętnie gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają też reguły, jakich powinno się przestrzegać w kuchni, co bez wątpienia wpływa na ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach mogą też partycypować rodzice, jest to tym samym świetna okazja do spędzenia wspólnie kilku godzić z potomkiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a później posmakować tego, co udało się stworzyć.

Jak prowadzony jest kurs gotowania dla dzieci?

Warsztaty prowadzone są przez 3 godziny i odbywają się w Krakowie. Podczas kursu uczestnicy przygotowują danie główne oraz deser. Młodzi uczniowie sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – podjąć się pieczenia ozdobionej świeżymi dodatkami, aromatycznej tradycyjnej pizzy, ewentualnie przygotować pyszny makaron na słodko bądź słono. W trakcie kursu dzieci przygotowują również smaczny deser – mus z mascarpone i lodami. Lekcja połączona z zabawą to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ukochanych dań daje dzieciakom wiele satysfakcji. Nawet najbardziej przekorny maluch będzie z pasją uczestniczył w dekorowaniu tortu lub pieczeniu znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnią praktykę i doskonały kontakt z dziećmi.

Dane teleadresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]