digital painting kurs

Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs!

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]