Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Tutaj zapoznasz się z kompletnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie można odnaleźć nieomalże wszystko, nadal jest wiele produktów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup złotego naszyjnika, pierścionka lub broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Tym samym, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy nabyć obrączki czy też pierścionek, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Kolejnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Pomoże on nam dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, zaprezentuje popularne trendy we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji ślubu, urodzin czy komunii.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się naszyjnik, jubiler szybko i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi także obwód pierścionka, gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inną istotną dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś unikalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na naszyjnik czy też sygnet, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zniszczoną bądź zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]