kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Zalety kolczyków na sztyftach

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich wyrobu kruszec, wzór i szlachetne kamienie, ale także typ mocowania. Na rynku dostępne są różne rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla tych kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Bardzo ważna jest także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy oraz te, które śmiało można zakładać na spotkania ze znajomymi.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi kamieniami – topazem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, ale eleganckich strojów – ich dopasowanie ułatwiają małe gabaryty oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do zwykłych strojów. Do biura warto nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – wyglądają prawie tak dobrze, jak naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]