Szlachetna biżuteria – srebrne kolczyki

Chcesz kupić kolczyki srebrne? Skieruj się tutaj

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety elementów. Sprawdzają się na każdą okazję – niezwykle uroczystą i mniej oficjalną. Sprawdźmy co sprawia, że są tak często wybierane i gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jaki rodzaj wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych formach. Najczęściej kupowane są subtelne sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, jak również stylowe. Równie popularne są wiszące akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane szlachetnymi kryształkami albo zupełnie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie dzieje się w przypadku biżuterii z stopów nieszlachetnych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technikę ich wykonania – najbardziej oryginalne uzyskano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki należy dokładnie pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby zawsze wyglądały perfekcyjnie. Należy wycierać je codziennie delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy sól. Takie preparaty niezwykle niszczą miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii znajdziemy na pewno w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane kobiety.