Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Kup kolczyki serduszka.

Kolczyki serduszka są chętnie nabywanym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je założyć na każdą okazję, doskonale podkreślają urodę, są także idealnym pomysłem na upominek. Jakie formy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z czego zazwyczaj są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – na bale sylwestrowe i do szkoły

W jubilerstwie nierzadko wykorzystuje się wzoru serca. Jest on punktem wyjścia do tworzenia kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka są eterycznym dodatkiem do licznych stylizacji. Mogą występować zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest przeważnie wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki na sztyftach nie górują nad stylizacją, ale dyskretnie akcentują prawdziwą urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia twarzy i wydłużenia szyi. Takie kolczyki zakłada się na romantyczne kolacje, wizyty w operze oraz studniówki i wspaniale łączą się one z wieczorowymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii świętej, jak i w szkole.

Kolczyki serca – znakomity upominek dla ukochanej osoby

Na rynku można dostać kolczyki serca wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popytem cieszą się też modele pozłacane – tańsze, a przy tym wyglądają niesłychanie wspaniale. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, np. cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym bądź szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można wręczyć w prezencie ukochanej osobie, między innymi na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej osobie – matce, narzeczonej albo żonie, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości i szacunku.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]