Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

Jesteś zainteresowany ofertą dostawcy silników elektrycznych? Skieruj się w to miejsce, żeby zdobyć więcej informacji.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych światowych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i inne

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się rewelacyjną żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Spółka Ultra Robotics oferuje również produkty Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Bodine Electric Company.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]